UniCare nezisková organizácia


zľava
Voľný čas a hobby

    zľava: 10% 


UniCare nezisková organizácia

10% na babysitting, detské oslavy, detské UniCare kurzy, detské tábory

 

UniCare - všetko, čo potrebujete, pod jednou strechou

Poznáte UniCare centrum? Pod jednou strechou nájdete materskú školu (zapísanú v sieti Ministerstva školstva) a registrované jasle, rodinné a coworking centrum. A vďaka našej spolupráci tu teraz držitelia Rodinných pasov získavajú - 10% zľavu na babysitting, detské oslavy, detské UniCare kurzy a detské tábory. Poďte sa teraz s nami pozrieť do tohto čarovného sveta.

Zábava, poznanie, starostlivosť

Objavíte tu nové možnosti zábavy, relaxu, vzdelávania a starostlivosti o deti. Deti tu majú k dispozícii veľké interiérové aj exteriérové ihrisko s množstvom atrakcií aj pre najmenšie deti. Občerstviť sa môžete v tunajšej kaviarni, s možnosťou pripojenia na WiFi.

Rodinné centrum UniCare je ako stvorené pre aktívne rodiny, mamičky čakajúce na príchod svojho bábätka (snoezelen wellness, kurzy gravidjógy, pilates, cvičenie na fitloptách, predpôrodná príprava a odborné poradenstvo). A obľúbia si to tu aj všetci zaneprázdnení rodičia. Pritom sa vám radi postarajú o vaše deti. Babysitting si môžete objednať aj mimo UniCare centra, či už u vás doma, alebo kdekoľvek potrebujete. Ak si lámete hlavu nad tým, kto vaše dieťa odprevadí do škôlky, školy, či na krúžky a všade kam treba - odpoveď nájdete tu! Profesionálne au pair z UniCare vás môžu sprevádzať i na cestách, dovolenke, všade, kde budete potrebovať pomoc. Aby ste mali čas aj na rodinný a partnerský život, UniCare ponúka aj možnosť zabezpečiť všetky bežné práce v domácnosti.

Coworking centrum - viac pre rodiny s deťmi

Ak hľadáte spôsob, ako spojiť podnikanie, vzdelávanie a rodinu, ste tu na správnom mieste. V UniCare coworking centre nájdete priestor na prácu, miesto na stretnutie s vašimi klientmi a príležitosť na vzdelávanie detí aj dospelých. A to všetko v príjemnom prostredí.

Materská škola UniCare

Súčasťou UniCare je aj bilingválna materská škola zapísaná v sieti Ministerstva školstva, určená pre deti vo veku od 2 do 6 rokov, s celoročnou prevádzkou. Jej cieľom je pripraviť dieťatko na život v spoločnosti, naučiť ho poznávať a učiť sa či rozvíjať jeho osobnosť a tvorivosť. Všetky ďalšie potrebné informácie nájdete na stránke: www.unicare.sk/unicare-2.

Detské tábory

Počas toho, keď je vaša škôlka či škola zatvorená môžete nechať aktívne tráviť čas vaše deti v UniCare táboroch. Viac informácii nájdete na www.unicare.sk/tabory.

Uplatniť zľavu

Ak si chcete uplatniť zľavu u tohoto poskytovateľa, vyplňte prosím svoje číslo karty a potvrďte.

http://www.unicare.sk

0917 191 388

unicare@unicare.sk

Poloreckého 3
85104 Bratislava V

Bratislavský kraj, SVK

logo Tour Centrope logo BSK