Bratislavský samosprávny kraj TU NÁJDETE TIPY NA VÝLETYTU NÁJDETE TIPY NA VÝLETY

 Učiť sa angličtinu s radosťou nie je žiadna veda. Ukážu vám, ako na to v Jazykovej škole Class, ktorú definuje príjemné rodinné prostredie a vysoká profesionalita. A vieme to, lebo sme si to odskúšali na vlastnej koži.Kurzy sú tu rozdelené podľa náročnosti do malých skupín, pričom v jazyku sa zdokonaľujete pod vedením skúsených lektorov, z ktorých sú mnohí "native speakri", teda ich materinským jazykom je práve angličtina.

Ak ste začiatočník, osvojíte si gramatiku, pochopíte tvorbu viet a hlavne - naberiete odvahu komunikovať. Angličtina už viac nebude strašiakom! Tí, ktorí sa učia túto cudziu reč už dlhšie, si prehĺbia svoje vedomosti a budú smelo diskutovať na akúkoľvek tému.

V tomto veľmi priateľskom prostredí je vítaný každý - od malého žiaka až po seniora. Tí majú svoju vlastnú skupinu, rovnako ako mamičky s deťmi, ktoré potrebujú iný prístup. Miestnosť, čas aj vybavenie reflektuje ich potrebám a tak sa tu všetci cítia spokojne.

Jazyková škola Class funguje celoročne a v lete organizuje pre záujemcov letné jazykové tábory Camp Wonderland, odkiaľ sa deti vracajú plné nezabudnuteľných zážitkov.

Class jazyková škola