Bratislavský samosprávny kraj TU NÁJDETE TIPY NA VÝLETYTU NÁJDETE TIPY NA VÝLETY

Aj vy hľadáte pre svoje bábätko len to najlepšie? A poznáte už JAPONSKÉ PLIENKY? Tajomstvo Moony Air Fit plienok tkvie v materiáli výnimočnej kvality, unikátnom dizajne aj pohodlnosti. S Rodinnými pasmi máte pri nákupe zľavu 2,50€. U tohto poskytovateľa zliav nezabudnite zadať kód RODINNE2019.  

V čom teda spočíva výnimočnosť týchto plienok? Plienky Moony Air Fit sú navrhnuté tak, aby trojrozmerne obopínali telíčko dieťaťa s tým, že bránia akémukoľvek úniku tekutín aj v prípade pohybu. Pri navrhovaní plienok Moony sa dbalo na požiadavku matky, že plienka musí dokonale obopínať telíčko dieťaťa a pritom dieťa netlačiť. Tlak v gumičke je preto o 50% nižší ako u bežných plienok.

 

Na výrobu Moony plienok sa používajú len tie najkvalitnejšie materiály. Aj preto sú prípady zaparenín ojedinelé a Moony Air Fit sú vhodné pri liečbe prípadov plienkovej dermatitídy. Pri výrobe japonských plienok Moony Air Fit sú používané len ekologicky čisté a bezpečné materiály, ktoré neobsahujú formaldehyd, ftaláty a zlúčeniny chlóru. Plienky nie sú ani parfumované.

 

Mäkké a nadýchané plienky sa vyrábajú z buničiny a netkanej textílie, avšak vnútorné vlákna sú veľmi tenké, jemné a pritom absorbujú dostatok tekutiny veľmi rýchlo. Preto pokožka dieťaťa zostáva dlhý čas suchá. Hrúbka týchto plienok je len 3 mm, napriek tomu sú ich absorbčné vlastnosti unikátne.

 

www.japonskeplienky.sk