Bratislavský samosprávny kraj TU NÁJDETE TIPY NA VÝLETYTU NÁJDETE TIPY NA VÝLETY

10% na všetky tanečné lekcie, kurzy, okrem tovaru v Smiem prosiť? Tanečná škola Mirky Kosorínovej

 

Máte bábätko a rozmýšľate aká pohybová aktivita je preň vhodná? Vyskúšajte cvičenie určené deťom od 5. do 11. mesiaca v tanečnej škole Mirky Kosorínovej Smiem prosiť?

S dieťatkom prichádza na kurz mamička alebo aj otecko a tak budete môcť nielen sledovať svoje dieťatko, ale aktívne sa zapájať do cvičenia. Takáto spoločná aktivita pôsobí pozitívne na rozvoj vzájomných vzťahov ale aj psychomotorický rozvoj bábätka. Cvičenie sa zameriava na rozvoj hrubej aj jemnej motoriky, posilňuje zrak a vďaka hudobným aktivitám aj učí vnímať rytmus. Dieťatko postupne začína vnímať svoje telo, zlepšuje sa jeho koordinácia a tiež si posilňuje svalstvo.

Počas cvičení s diplomovanou fyzioterapeutkou sa používajú lopty, overbal, zvukové hračky a iné pomôcky. Kurz sa koná vždy v utorok od 15:00 do 15:45, ideálny vek je 6. až 9. mesiac. Dieťatko by nemalo prísť na kurz príliš najedené či nevyspaté, po očkovaní, prechladnuté či s teplotou. Táto aktivita nenahrádza potrebnú fyzioterapiu v prípade, že má dieťatko nejaký výraznejší pohybový nedostatok.

Tanečná škola Smiem prosiť? sa nachádza v OC RETRO na Nevädzovej 6 v bratislavskom Ružinove. V okolí obchodného centra, alebo aj v jeho podzemnej garáži zaparkujete bez problémov, prvé tri hodiny parkovania sú zdarma. 

 

Kontakt: +421/902 18 44 10, info@smiemprosit.sk, www.smiemprosit.sk

 

Držitelia Rodinných pasov majú zľavu 10% na všetky tanečné lekcie a kurzy okrem tovaru v Smiem prosiť? Tanečná škola Mirky Kosorínovej.

 

 

 

Smiem prosiť? Tanečná škola Mirky Kosorínovej