Bratislavský samosprávny kraj TU NÁJDETE TIPY NA VÝLETYTU NÁJDETE TIPY NA VÝLETY

"Kramárik, Kramárik, nejdem domov, spustím krik" - to je motto, ktoré vystihuje atmosféru v Rodinnom centre Kramárik. Okrem detí, ktorým sa odtiaľto nechce odísť, je to rovnako aj s rodičmi. 

Pohoda, dobrá nálada a množstvo aktivít tu čaká na deti od 0 do 6 rokov, maminy a ockov na materskej či rodičovskej "dovolenke" i starých rodičov. Vítané sú tu všetky rodinky, nielen tie z okolia.

Kramárik, ktorý vznikol pred pár rokmi, z iniciatívy niekoľkých akčných mamičiek z Kramárov, má za cieľ vytvoriť takú atmosféru, aby ste sa tu dobre cítili a nikdy sa nenudili. Pre deti sú pripravené rôzne aktivity a pestrá ponuka hračiek v herni. Dostanú sa do kolektívu a naučia sa lepšie komunikovať, nielen s rovesníkmi, ale aj s dospelými. Rodičia sa zasa radi medzi sebou stretnú, z mnohých sú už dobrí priatelia. A kto má záujem, môže si vybrať aj s ponuky programov pre dospelých.  

Kurzy a podporné skupiny v Kramáriku

V Kramáriku organizujú rôzne kurzy - pre rôzne vekové kategórie detí aj pre rodičov.

Deti do 3 rokov  tu aktuálne môžu navštevovať kurzy: Montessori ateliér, Dansulienka, My sme už veľkí!, Baby English, Minigymnastika - 9-36 mesiacov, Minigymnastika - 4-9 mesiacov a (po) Maľovanie (sa) s najmenšími.

Staršie deti - od 3 do 6 rokov si môžu vybrať z týchto kurzov: Zdravé hravé nôžky, Veda nás baví, Angličtina pre deti, My sme už veľkí!, Piškótky a Výtvarný krúžok.

No a dospeláci sa zasa môžu potrénovať v angličtine (Konverzácia angličtiny s native speakerom), spevniť svaly (Power joga pre mamičky - s deťmi), navštevovať kurzy: YOGArt a Gravid joga, alebo sa zúčastňovať podporných skupín dojčenia či nosenia.

Na stránke RC Kramárik - http://www.rckramarik.sk/ môžete sledovať kalendár podujatí, ktoré pre rodiny s deťmi pripravujú.

Držitelia Rodinných pasov majú zľavu 10% na jednorázový vstup do herne.   

Kramárik, rodinné centrum