Bratislavský samosprávny kraj TU NÁJDETE TIPY NA VÝLETYTU NÁJDETE TIPY NA VÝLETY

 • Rodinné pasy Bratislavského kraja v číslach

 • viac ako5800registrovaných rodín

 • viac ako100poskytovateľov zliav

Vážení čitatelia, milé rodiny,

v mene Bratislavského kraja, Vás chcem všetkých čo najsrdečnejšie pozdraviť a zároveň Vám v krátkosti predstaviť naše zámery v rámci projektu FamilyNet, vďaka ktorému sa v našom kraji vytvoril systém Rodinných pasov, zameraných na podporu spoločného trávenia voľného času v rodinách. Cieľom projektu je vytvoriť a sprístupniť atraktívnu ponuku a výhody držiteľom Rodinných pasov.

Rodinný pas považujem za vhodný nástroj pre doplnenie ponuky cestovného ruchu a priblíženie atraktívnych zážitkov, ktorými región disponuje, mobilnej a aktívnej skupine obyvateľstva – rodinám s deťmi. Aktivity projektu FamilyNet tak vhodne dopĺňajú rodinno-politickú stratégiu Bratislavského kraja. V neposlednom rade rodinné pasy podporujú rozvoj širokého záberu regionálnych a lokálnych aktérov v cestovnom ruchu a priblíženie tradičnej kultúry kraja mladým rodinám.

Vďaka spolupráci s Trnavským krajom a rakúskymi regiónmi Burgendland a Dolné Rakúsko tiež očakávame nárast počtu návštevníkov kraja, predovšetkým z radov mladých rodín s deťmi, ktorým má región, podľa môjho názoru, určite čo ponúknuť. Rodinné pasy tak môžu zvýšiť dopyt po našich destináciách aj za hranicami Bratislavského kraja. Chcel by som teda zaželať myšlienke Rodinných pasov mnoho ďalších úspechov a čo najviac zapojených rodín s deťmi. Práve vďaka takýmto projektom sa nám totiž darí spájať prihraničné regióny a Vám, ich obyvateľom, priblížiť všetko, čo náš kraj ponúka.

Mgr. Juraj Droba, MBA, MA

NOVINKY

 • Ó, šaty! - do 7.2.2021, Esterházyho palác, Bratislava
  09. 12. 2020

  Ó, šaty! - do 7.2.2021, Esterházyho palác, Bratislava

  SNG prichystala krásnu výstavu Ó, šaty!

  Slovenská národná galéria sa zasa raz pekne vyobliekala a tentoraz doslova.

  Po výstave Nech šije! z roku 2017 je tu aktuálne inštalovaná výstava Ó,šaty, ktorá sa zameriava na súčasné odevné praktiky.

  Cez indície ako šaty, gala, múza, glamour, ples, dress code nahliadnete aj vy do mondénnej francúzskej módy, spoznáte večerné róby slovenského realizmu a moderny, úbory nonkonformných múz, či svadobné alebo abiturientské divy v šatách ich života....

  Výstavný projekt sprevádza séria originálnych fotografií jedenástich šiatod desiatich dizajnérov.

   

 • Vianočné Vegánske hody - 12.12.2020 od 11:00 do 15:00, ONLINE - LIVESTREAM
  08. 12. 2020

  Vianočné Vegánske hody - 12.12.2020 od 11:00 do 15:00, ONLINE - LIVESTREAM

  ONLINE - LIVESTREAM

  Tešte sa na skvelý program: prednášky, diskusie a kuchárske šou možnosa bude aj krstiť knižka a dostanete zopár tipov, čo pod vianočný stromček.!!! Vysielanie bude streamované a môžete sa zapojiť aj vy!

  Organizátori mysleli aj na širokú ponuku rastlinných jedál, ktorá khodovaniu neodmysliteľne patrí. 

  Vaše obľúbené prevádzky preto už pripravujúšpeciálnu ponuku, iba na tento deň!

  V moderovanom livestreame uvidíte mnohé známe tváre, dozviete sa zaujímavé novinky či dokonca nakúpite darčeky!

  Viac TU: https://www.facebook.com/events/286630702631908/

 • BABY BAZÁR - 10. - 12.12.2020, Naturlove, Pod lipami 1, Bratislava
  06. 12. 2020

  BABY BAZÁR - 10. - 12.12.2020, Naturlove, Pod lipami 1, Bratislava

  Príďte sa pozrieť a výhodne nakúpiť na bazár detského oblečenia v obchodíku Naturlove.

  Predávať sa bude aj zopár dámskych kúskov od XS až po XLveľkosti.

  Vecičky sú zväčša takmer nenosené, alebo vo veľmi dobrom stave a nakúpiteich opraté v čapovacom gély pre deti a citlivú pokožku. Predávať sa budúznačky ako Next, Benetton, Zara, Lindex, F&F, H&M a podobne.

  Veci sú doveku 14 rokov, najviac ich je pre deti vo veku od 0 do 7 - 8 rokov. Ceny sapohybujú od niekoľkých centov do max. 5€ zväčša 2 - 3€.

  Bazár bude konať vrámci otváracích hodín obchodu:Štvrtok 15:00 - 18:00Piatok 15:00 - 18:00Sobota 10:00 - 13:00

ODPORÚČANIA

O PROJEKTE RODINNÉ PASY

Projekt FamilyNet vznikol ako projekt na podporu rodín s deťmi Bratislavského samosprávneho kraja. V rámci tohoto cezhraničného projektu je rodinám vydávaná karta Rodinný pas, ktorá im ponúka zľavy a výhody nielen v Bratislavskom samosprávnom kraji, ale aj u partnerov projektu v Dolnom Rakúsku, Burgenlande a v Trnavskom samosprávnom kraji.

Na základe registrácie je rodinám (i neúplným tzn. taktiež nezosobášeným partnerom, samoživiteľom, osobám majúcim deti v starostlivosti) vystavená karta Rodinný pas. Podmienkou registrácie je trvalé bydlisko v zapojenom kraji a aspoň jedno dieťa vo veku do 18 rokov.

Registrácia a karta je pre rodiny ZADARMO. Držitelia Rodinného pasu sú rodičia.

Registrujte sa on-line v sekcii REGISTRÁCIA.  V súčasnej dobe pripravujeme SIEŤ POSKYTOVATEĽOV, u ktorých budete môcť využiť zľavy po predložení karty Rodinný pas. Ak máte pre nás typ na jej skvalitnenie a rozšírenie, napíšte nám na mail info@rodinne-pasy.sk, budeme radi, ak budete ešte viac spokojní.

Vlastná sieť zliav zahŕňa poskytovateľov z oblasti kultúryšportuturizmucestovného ruchurekreácienákupov i ostatných služieb. U súkromných subjektov sú zľavy najčastejšie vo výške 7-20%, u príspevkových organizácií  50%.

image/svg+xml />

RODINNÉ PASY Pre rodiny

Čo Vám registrácia v projekte
Rodinné pasy prinesie?

Registráciou získate zdarma zľavovú kartu Rodinný pas, ktorá vám umožní využívať zľavy vo výške 5 až 100 % u našich poskytovateľov zliav, a to na výrobky, služby, aktivity, kurzy a pod.

Každý mesiac držiteľom Rodinných pasov zasielame newsletter, ktorý poskytuje zaujímavú a prehľadnú ponuku podujatí v rámci mesiaca, ponúka tipy na trávenie spoločného voľného času a informácie o zľavách, ktoré môžete využívať. Ponúkame vám aj možnosť zapojiť sa do rôznych súťaží o vecné ceny, ktoré organizujeme. A pozveme vás aj na rôzne podujatia, kde nás môžete stretnúť.RODINNÉ PASY PRE FIRMY


Prečo sa stat' poskytovatelom zliav v sieti Rodinné pasy?

Ponúkame možnosť zapojiť sa do projektu Rodinné pasy firmám z Bratislavského kraja. Snažíme sa neustále rozširovať okruh poskytovateľov zliav pre držiteľov Rodinných pasov.

Nárast počtu registrovaných rodín ponúka možnosť nárastu potenciálnych zákazníkov vašej firmy. Firmám zapojeným do projektu bezplatne ponúkame:

 • zviditeľnenie na domovskej stránke projektu www.rodinne-pasy.sk,
 • zvýšenie povedomia o ich produktoch alebo službách prostredníctvom nášho newslettera, ktorý je zasielaný všetkým držiteľom kariet na mesačnej báze,
 • uverejňovanie propagačných príspevkov na aktívnom profile na Facebooku Rodinných pasov,
 • spropagovanie produktu alebo služby formou nami organizovaných súťaží.

Ak vás ponuka spolupráce na tomto projekte zaujala, neváhajte nás, prosím, kontaktovať. Radi zodpovieme vaše otázky, týkajúce sa spôsobu a podmienok zapojenia sa do projektu, resp. sa s vami radi stretneme aj osobne, aby sme vám projekt Rodinné pasy bližšie predstavili.

 

 


Ak vás ponuka spolupráce na tomto projekte zaujala, neváhajte nás, prosím, kontaktovať.

 1. Poskytovateľom zliav ponúkame možnosť bezplatnej propagácie ponuky ich služieb, produktov, aktivít, kurzov a pod.

  Zviditeľnite sa - využite možnosť dať o sebe vedieť!

  • Kontaktujte nás, radi vás zaradíme do nášho newslettera zasielaného všetkým držiteľom Rodinných pasov na mesačnej báze
  • Ponúkame možnosť prezentovať sa na webových stránkach Rodinných pasov
  • Využite príležitosť byť na našom aktívnom facebookovom profile
  • Radi spropagujeme váš produkt alebo službu aj formou nami organizovaných súťaží
 2. V prípade akýchkoľvek zmien, ktoré majú vplyv na uzatvorenú Zmluvu o spolupráci na projekte „Rodinné pasy“, nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.