Bratislavský samosprávny kraj TU NÁJDETE TIPY NA VÝLETYTU NÁJDETE TIPY NA VÝLETY
Letný tábor v angličtine? Nech sa páči!
Už viete ako, kde a s kým bude vaše dieťa tráviť letné prázdniny? Jazyková škola Class v lete organizuje pre záujemcov letné jazykové tábory Camp Wonderland – denné aj pobytové. Prihlásiť sa môžete už dnes – jednoducho – vyplnením ONLINE formulára na stránke www.class.sk v sekcii ANGLICKÝ TÁBOR.

Denné tábory sú určené deťom od 6 do 9, resp. 12 rokov a okrem toho, že sa čosi nové naučia, užijú si i kopec zábavy počas skupinových aktivít. Medzinárodný tím profesionálnych lektorov a nadšených vedúcich poskytne vášmu dieťaťu výbornú starostlivosť. Budú sa spolu smiať, spievať, tancovať a hrať nové, vzrušujúce hry. Lekcie sa konajú v klimatizovaných priestoroch jazykovej školy v Ružinove. Za zábavou sa každý deň deti vyberú aj na ihriská v blízkom okolí. Turnusy číslo 3 a 4 ozvláštni výlet do Rakúska, kde deti čaká jazda na plachetnici. V prípade, že svoje dieťa prihlásite do 15. apríla, získate first-minute zľavu vo výške 10€. 

Ak chcete, aby sa vaše deti budili aj zaspávali s angličtinou, prihláste ich do pobytového tábora Camp Wonderland neďaleko Smoleníc, ktorý je určený pre deti od 9 rokov. Medzinárodní lektori a vedúci ale prinášajú do Wonderlandu viac než len angličtinu: dobrodružstvo, zábavu, športovanie, spoločné aktivity a hry. To všetko môžu aj vaše deti premeniť na tie najkrajšie spomienky. Táborníci sa môžu tiež tešiť na plachtenie po Neziderskom jazere s obedom so švédskymi stolmi a večerou v klasickej americkej reštaurácii. V prípade, že svoje dieťa prihlásite do 31. marca, získate first-minute zľavu vo výške 25€. 


V oboch prípadoch platí, že deti sú rozdelené do skupín podľa ich schopnosti hovoriť po anglicky, až v druhom rade podľa veku.