Pre deti

Super Žabiak

Ovládanie hry: myš

Neváhajte sa pustiť do skákacieho dobrodružstva so zeleným hrdinom Super Žabiak! Snažte sa skákať z jedného záchytného bodu na ďalšie tak, aby ste neprepadli nadol. Súčasne môžete zbierať rôzne bonusy.

Guličky

Ovládanie hry: myš

Prestrieľajte sa v hre Kuličky herným poľom s farebnými loptičkami a zapíšte sa do tabuľky s najlepším skóre! V úvode si vyberte jednu z 5 obtiažností a 2 herných módov. V hre máte za úlohu vystreľovať farebné guličky tak, aby ste dostali aspoň 3 guličky rovnakej farby k sebe. Hru úspešne dokončíte vo chvíli, keď z hracieho poľa zmiznú všetky guľôčky. K predčasnému ukončeniu hry naopak dôjde v situácii, keď nahromadené guličky presiahnu spodnú hranicu herného poľa. Pre úspešné zvládnutie hry vrelo odporúčame prečítaniu nápovedy, v ktorej sú všetky pravidlá a herné situácie prehľadne zhrnuté.

Mahe Girl Dress Up

Ovládanie hry: myš

Do detailov prepracovaná oblíkačka "Mahé Girl Dress Up" nadchne predovšetkým všetkých milovníkov módy. Dokážete zostaviť kombináciu oblečenia, líčenia a módnych doplnkov tak, aby ste z hernej manekýnky vytvorili doslova kráľovnú krásy? Na konci hry si môžete svoj ​​výtvor uložiť a následne sa s ním pochváliť svojim kamarátom a známym! Hra "Mahe Girl Dress Up" nemusia smerovať len k snahe vytvoriť najkrajšie virtuálne dievča zo všetkých. Slečny a dámy sa môžu vďaka tejto online hre napríklad inšpirovať, aké oblečenie zvoliť do školy, práce či na večierok.

1. Nájdi 7 rozdielov.

2. Nájdi 7 rozdielov.

3. Nájdi 5 rozdielov.

 

Kalendár akcií

23:22 | Dnes je štvrtok 24.05.18
Dnes má meniny Ela
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi