Aktuality

24.09.2018 - Aj vaša rodina môže mať krásne rodinné fotky!

Túžite aj vy po krásnych rodinných fotografiách, ktoré ostanú nielen vzácnou spomienkou na milé okamžiky s vašimi najbližšími, ale sú ak ozdobou každého interiéru? Nuž potom neváhajte a nechajte sa zvečniť v MM Fotostudiu.


Fotografie z dielne tohto ateliéru zahrejú pri srdci a môžu slúžiť aj ako pekný darček. Ak ste navyše držiteľom zľavovej karty Rodinný pas, na balíčky Rodina Mini, Rodina Klasik, Rodina Klasik+, Tehotenské fotenie (základné), Portrét (malý, stredný, veľký set) si môžete uplatniť zľavu 25%. Fotenie zabezpečuje profesionálna fotografka Monika Kucharová.  


22.09.2018 - Moržovanie kukurice v Abelande - o 10:00

Viete, čo to znamená, keď sa povie: "Idem číchat a moržovat turošinu?"... "Ja som túto vetu počul ako chlapec od babky a znamená to šúpať a odzrňovať kukuricu," spomína na detstvo pán Abel, ktorý vás aj so svojou rodinou pozýva najbližšiu sobotu do Gazdovskej dedinky v Lozorne, kde deti každú jeseň s nadšením aj spolu so svojimi ockami moržujú kukuricu tak, až zrnká lietajú! Cez deň sa bude mlieť múka v mlyne, strieľať lukom a deti sa môžu povoziť na koni. "Navaríme domáce špeciality a skončiť musíme skôr, už o 15 hodine kvôli chystanej svadobnej hostine," dopĺňa pán Abel. S Rodinným pasom - zľava 20% na atrakcie a 20% na občerstvenie. 
17.09.2018 - Skáčte s radosťou aj so zľavou!

Radi skáčete? Majú vaše deti toľko energie, že by ste ju mohli predávať? Prihláste ich na kurz skákania cez švihadlo. Tento šport je v zahraničí veľmi obľúbený a na Slovensku sa mu už zopár rokov venuje občianske združenie Crazy Jump. Jump Rope, ako sa tento šport nazýva, ponúka rôzne variácie skákania. Je to zábavný a hravý šport, ktorý chytí za srdce každého. Držitelia Rodinných pasov si tu môžu uplatniť zľavu 10 % na trojmesačný kurz, ktorý sa začne  1.10.2018  a skončí sa 31.12.2018. Konať sa bude vždy v pondelok a piatok od 18:00 do 19:30 na ZŠ Tbiliskej. Vítaný je každý vo veku od 7 rokov do 120 rokov. Cena kurzu je 50€, pre držiteľov RP 45€. Doniesť si so sebou treba veci na prezlečenie, tenisky, fľašu vody, malý uterák a gumičku do vlasov. Švihadlo vám požičajú. 
Prihlásiť sa môžete aj tu: crazyjump.slovakia@gmail.com, info@crazyjump.sk. 
Viac informácii nájdte na: www.crazyjump.sk. 

12.09.2018 - 30.09.2018 - Divadelné prázdniny sa skončili, zahrá vám Divadlo LUDUS

Divadlo LUDUS doprázdninovalo a na september pripravilo pre všetkých svojich priaznivcov niekoľko osvedčených predstavení. Stačí si vybrať z bohatej ponuky a prísť. Vstupné je 5/7 €. S RODINNÝM PASOM - 20% zľava. Divadlo hrá v priestoroch Štúdia L+S v Bratislave. 

Hugo, Frigo, Bublina - 16.9.2018 o 10:00 
Veselá hra pre bábky a živých hercov od najznámejšieho autora pre deti Daniela Heviera o tom ako sa kocúr a myšiak spriatelili vďaka zázračnej Bubline. Dĺžka predstavenia: 50 minút, odporúčame pre deti od 3 rokov. 


Pozor, dobrý pes - 20.9.2018 o 10:00 
Rodinná komédia o dospievaní nielen tínedžerov, podľa románu Juraja Šebestu "Keď sa pes smeje". Dĺžka predstavenia: 80 minút, odporúčame pre deti od 11 rokov.  

Pozor double stress! - 21.9.2018 o 10:00
Divadelný komix pre tínedžerov a ich poľutovaniahodných rodičov. Podľa románu Juraja Šebestu Venussha - Ťažký týždeň. Voľné pokračovanie inscenácie Pozor, dobrý pes! Dĺžka predstavenia: 70 minút, odporúčame pre deti od 11 rokov.  

Cirkus LamPamTanTalóne - 24.9.2018 o 10:00
Cirkus LamPamTantalóne je príbeh o posledných troch klaunoch na svete, ktorí nemajú svoj cirkus a ani svoje publikum. Volajú sa Lampalóne, Pampalóne a Tantalóne. Putujú po svete a hľadajú svoje publikum a miesto kde postavia cirkus. Všade kam prídu však vládne Kráľovná Nuda a má moc na každým obyvateľom zeme. Len tí, čo sú tvoriví, dostanú sa z jej chápadiel. Ako to dopadne? Príďte sa pozrieť. Dĺžka predstavenia: 70 minút, odporúčame pre deti od 5 rokov.  


Polepetko - 26.9.2018 o 10:00
Polepetko je pôvodná slovenská rozprávka, ktorú si vďaka neopakovateľnému humoru a hravým pesničkám obľúbilo už niekoľko generácií detí. Odporúčame pre divákov od 3 rokov,  dĺžka predstavenia 70 minút.  

10.09.2018 - V Aquaparku Senec majú držitelia Rodinných pasov výhody

Ak vaša rodina miluje vodu v akejkoľvek podobe a lákajú vás vodné atrakcie, vaša cesta by určite mala smerovať do AQUAPARKU Senec. Nie je dôležité, či ste plavec, neplavec alebo si chcete len s rodinou užívať spoločnú atmosféru pohody pri vode. Celoročne môžete využiť 5 bazénov (v lete sa prevádzka rozširuje na 7 bazénov, 4 tobogány a 6 šmykľaviek s vlastnými dojazdovými bazénmi) s teplotou vody od 27 do 38 °C. Oddýchne a zabaví sa tu každý. Ak ste navyše aj držiteľom zľavovej karty Rodinné pasy - máme pre vás správu, ktorá isto poteší všetkých milovníkov vody a skvelej zábavy! V Aquaparku Senec si môžete kúpiť permanentku v hodnote 100€ za ktorú ale dostanete kredit 120 bodov, čiže plus 20 % zdarma, čo poteší isto každého domáceho financmajstra. Permanentku si môžete zakúpiť v e-shope na www.aquaparksenec.sk/rodina.


Viac o možnostiach v Aquaparku Senec sa dočítate na www.aquaparksenec.sk. 

zobraziť všetky ›

 

Kalendár akcií

07:42 | Dnes je utorok 25.09.18
Dnes má meniny Vladislav
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi